جمعه 20 تير 1399   20:01:45

 


زن و سلامت

1395/11/17 يكشنبه

بیش از نیمی از جمعیت جهان و کشور رازنان تشکیل می دهند . زنان بواسطه مسئو لیت های زیادی که در طول عمر خود بر عهده دارند ؛اثربخش ترین نقش ها را در سلامت خود ؛خانواده و جامعه ایفا می نمایند.


مقدمه:

بیش از نیمی از جمعیت جهان و کشور  رازنان تشکیل می دهند . زنان بواسطه مسئو لیت های زیادی که در طول عمر خود بر عهده دارند ؛اثربخش ترین نقش ها را  در سلامت خود ؛خانواده  و جامعه  ایفا می نمایند.
از سویی ؛بالاترین دارایی و ثروت هر فرد و کشوری برخورداری از سرمایه های انسانی سالم و فرهیخته می باشد که نقش کلیدی را در اجرای این طرح زنان بازی می کنند .جامعه زنان با داشتن نقش هایی مانند ؛دختر؛ همسر؛ مادر ؛ ؛خواهر ؛ دوست ؛شاغل  و....میتوانند با توان افزایی و کسب مهارت عمومی و تخصصی توسعه پایدار جامعه را موجب شوند .لذا فرصتی فراهم گردیده که از طریق این سایت بتوانیم در حوزه توان افزایی سلامت زنان و خانواده ؛سلامت زنان در محیط کاری ؛سلامت زنان در جامعه  گام برداریم . 

ما را از نیاز ها و تقاضاهای خود آگاه سازید تا بتوانیم بهترین و مناسب ترین خدمت را ارائه دهیم . امید که با نظرات و پیشنهادهای  شما در این حوزه  بدرخشیم .
جهت تغییر و تحول در زندگی شخصی و کاری خود ما را همراهی نمایید :

 


5-جدول اینفوگرافی سلامتی-سوم تیرماه 1398

برای دریافت اینفوگرافی روی عنوان مورد نظر کلیک کنید
 

۹ آمینو اسید ضروری وجود دارد که بدن انسان قادر به سنتز آن نیست؛ بنابراین مهم است که این ۹ آمینو اسید را از برنامه غذایی در طول روز تأمین کنید. بر اساس گزارش «مجله سلامت» بهترین منابع پروتئین، تمام این ۹ آمینو اسید را دارا هستند. این مواد پروتئینی به نام پروتئین‌های باارزش بیولوژیکی بالا، یا پروتئین کامل شناخته می‌شوند. در این اینفوگرافی، با هفت منبع برتر پروتئین آشنا خواهید شد.

۷ منبع اصلی برای دریافت پروتئین

 

پوسیدگی دندان به عوامل مختلی بستگی دارد ولی همه آن‌ها چند راه ثابت برای درمان دارند. در این اینفوگرافی چند مورد از درمان‌های خانگی برای پوسیدگی‌های دندان، به نقل از اطلاعات سایت ریواردمی آورده شده است.

۵ درمان خانگی برای پوسیدگی دندان‌

 

انتخاب نوع رژیم غذایی سالم و مناسب، یکی از دغدغه‌های بیماران مبتلا به دیابت است. این مسأله برای فرد مبتلا به دیابت به طور کامل به خود شخص بستگی دارد. در این اینفوگرافی که بر اساس گزارش سایت دیابت انگلیس تهیه شده، به هفت توصیه غذایی مهم برای این بیماران اشاره شده است.

چند توصیه غذایی برای افراد دیابتی

 

در میان توصیه‌های متخصصان تغذیه برای لاغری، نوشیدن روزانه بین دو تا سه فنجان چای سبز، مؤثر دانسته شده است. سایت «ریواردمی» یه شش روشی که چای سبز منجر به لاغری می‌شود پرداخته و اینفوگرافی پیش رو بر اساس همین گزارش تهیه شده است.

چای سبز چگونه لاغر می‌کند؟

 

رعایت برخی اقدامات و راهکارهای ساده می‌تواند از کم شدن تراکم استخوان‌ها و نحیف شدن آن‌ها جلوگیری کند تا فرد به پوکی استخوان مبتلا نشود. در اینفوگرافی پیش رو که بر اساس گزارشی از سایت «کلیولند کلینیک» تهیه شده، با برخی از این اقدامات بهتر آشنا می‌شویم.

راهکارهایی برای داشتن استخوان‌های سالم

 


پیام های تغذیه تیرماه 98

 


دوره های آموزشی
:
 

دانستنی های بهداشت و سلامت  
 
امتیاز دهی
 
 

تعداد بازديد اين صفحه: 716

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران میباشد.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Best View in 1024x768