سه‌شنبه 8 آذر 1401   23:52:07

 
متقیان: مدال طلایم را به شهدای شرکت ملی‌حفاری ایران تقدیم می‌کنم

بانوی طلایی خوزستان در مسابقات گرند پری پرتاب نیزه مراکش، مدال طلای خود را به شهدای شرکت ملی حفاری ایران، تقدیم کرد.بانوی طلایی خوزستان در مسابقات گرند پری پرتاب نیزه مراکش، مدال طلای خود را به شهدای شرکت ملی حفاری ایران، تقدیم کرد. 

هاشمیه متقیان  پس از کسب مدال طلای پرتاب نیزه در مسابقات جایزه بزرگ مراکش، اظهارکرد: مسابقه خوب و نزدیکی بود و با حریفان خوبی به رقابت پرداختم. 

وی گفت: در این مسابقات هم مدال طلا گرفتم و هم رکوردم در مسابقات پارالمپیک توکیو را جا به جا کردم که این موفقیت برای من شادی دو چندان داشت. از همان روزی که برای این رقابت ها خودم را آماده می کردم، هدفی جز این هم نداشتم. 

این ورزشکار خوزستانی بیان کرد: باید تشکر ویژه از آقای اوجی وزیر نفت، آقای خجسته مهر مدیر شرکت نفت ملی ایران و آقای گلپایگانی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران داشته باشم که با استخدام من در شرکت حفاری باعث شدند، بدون دغدغه و با آرامش خاطر خودم را برای مسابقات گرندپری مراکش و افتخارآفرینی مجدد، آماده کنم. 

وی ادامه داد: من مدال طلای خود را به شهدای شرکت ملی حفاری ایران تقدیم می کنم. خوشحالم که حمایت های شرکت ملی حفاری به بار نشست و جواب اعتماد این شرکت را با این موفقیت دادم. کلمات کلیدی
متقیان، خجسته مهر، شرکت ملی حفاری، اوجی، وزیرنفت، گرندپری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران میباشد.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Best View in 1024x768