چهارشنبه 9 آذر 1401   01:38:31

 
معاون رییس جمهور: جایگاه زنان در ساختار دولت تقویت می‌شود

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه رییس جمهور تلاش دارد از ظرفیت زنان در تصمیم گیری ها استفاده کند، گفت: در جلسه یکشنبه دولت موافقت شد که جایگاه زنان در ساختار دولت تقویت و از آنها در سمت مدیرکل استفاده شود.به گزارش خبرنگار ایرنا، «انسیه خزعلی» روز پنجشنبه در سفر یک روزه به همدان و در دیدار با استاندار همدان توجه به خانواده را رویکرد مهم دولت مردمی و خدمتگزار عنوان کرد و افزود: نگاه دولت به امور بانوان ویژه و خاص است و اهداف دولت بر مبنای آن نوشته شده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به آسیب‌هایی که به بانوان وارد می‌شود اعتباراتی به طور ویژه برای بانوان تدارک دیده شده است و امیدواریم در حوزه امور زنان و خانواده قدم های موثری برداشته شود.

خزعلی ادامه داد: مسائل جمعیتی و خانواده در همه کشور یک مساله چالشی و نگران کننده و این موضوع مورد توجه خاص دولت قرار گرفته است که باید با استفاده از ظرفیت مردمی، بهره مندی از نظرات نخبگان و کمک های بطن جامعه در این مورد برنامه ریزی و چاره اندیشی شود.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اظهار داشت: برای رشد و ارتقا فکری، پشتیبانی، توانمندسازی و کارآفرینی زنان با استفاده از شناخت توانمندی و ظرفیت‌های آنان برنامه ریزی شده است.

خزعلی مردمی سازی را یکی از مسائلی دانست که مورد تاکید رییس جمهور است و ابراز امیدواری کرد که این پیوندسازی مردمی روز به روز قوی‌تر و مستحکم تر شود.

وی یادآور شد: زنان جامعه پشتوانه همه حرکت‌ها و برنامه های دولت هستند و به طور مستقیم در اجرای برنامه ها نقش دارد با پشتیبانی از سوی مردان زمینه و عرصه کار و عمل برای آنها فراهم می شود.

خزعلی ابراز امیدواری کرد: زنان با برنامه ریزی و شبکه سازی مناسب در این جنگ نرم که خانواده و زنان مورد هجمه دشمنان قرار گرفته اند از هویت خود دفاع کنند و با الگو گیری از ائمه (ع) به اهداف امامین انقلاب برسند.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری بر تقویت فرهنگ کار و تلاش از طریق بانوان در خانواده تاکید کرد و ادامه داد: توانمند سازی بانوان با تسهیلات و کارآموزی باید در اولویت قرار گیرد.کلمات کلیدی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران میباشد.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Best View in 1024x768