سه‌شنبه 8 آذر 1401   23:44:19

 
حضور خانم مهندس قیصری مشاور وزیر نفت در امور زنان و خانواده در:
رویداد مثبت5 با موضوع جوانی جمعیت
به همت بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام ,اولین رویداد روایت ‌محور با موضوع جوانی جمعیت و معرفی الگوهای موفق فرزندآوری و فرزندپروری با حضور معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده  و نیز سرکار خانم قیصری مشاور وزیر نفت در امور زنان برگزار شد.
طی این مراسم تعدادی از زوجین دارای 3 فرزند به بالا، تجارب خود از لحظات با ارزش فرزندپروری و مدیریت خانواده و مدیریت زندگی خانوادگی به همراه ادامه تحصیلات و  نیز اشتغال پس از تولد فرزندان‌شان را به روش  "تد" بازگو کردند.
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده دراین مراسم با قدردانی از خدمات ستاد اجرایی درحوزه جمعیت گفت: ستاد اجرایی فرمان امام مانند سایر زمینه‌ها در موضوع برنامه‌ریزی برای مقابله با تحدید نسل و جوانی جمعیت نیز پیشگام بود و در سال‌های اخیر ابتکارات بسیاری را اجرایی کرده است.
دکتر خزعلی فرمودند: دولت سیزدهم مصمم است که براساس قوانین مصوب درخصوص لزوم رشد جمعیت و تشویق خانواده‌ها به فرزندآوری و تأکیدات مقام معظم رهبری دراین زمینه، با جدیت درتمام بخش‌ها به این مسئله به عنوان یک سیاست جدی نگاه کند و زمینه را برای افزایش جمعیت و تسهیل فرزندآوری خانواده‌ها فراهم کند.
 سپس مدیر عامل بنیاد 15 خرداد آماری از عملکرد این بنیاد را به این شکل ارائه کردند:
در سال جاری ستاد اجرایی فرمان امام کمک هزینه درمان ناباروری 10 هزار زوج نیازمند را از طریق بنیاد 15 خرداد پرداخت خواهد کرد، تاکنون 1100 خانواده متقاضی دریافت این تسهیلات را شناسایی و به بانک عامل معرفی کرده‌ایم.همچنین در طرح "لبخند مادری"، بسته‌هایی شامل 40 قلم کالای ضروری مورد نیاز نوزاد به ارزش معادل 4 میلیون تومان از بدو تولد تا دوسالگی کودک به خانواده های نیازمند   یا سربازان و دانشجویان دارای 3 فرزند به بالا و خانواده‌های دارای فرزند چندقلو اهدا خواهد شد 


کلمات کلیدی
مشاور زنان و خانواده وزیر نفت، بنیاد 15 خرداد، ستاد اجرایی فرمان امام
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران میباشد.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Best View in 1024x768