چهارشنبه 9 آذر 1401   02:11:46

 
با حضور سرکار خانم قیصری مشاور وزیر نفت در امور زنان و خانواده:
برگزاری همایش خانواده بالنده در هفته ملی جمعیت

 

در  روز یکشنبه  25 اردیبهشت , دومین روز هفته ملی جمعیت , همایش خانواده بالنده با حضور سرکار خانم قیصری مشاور وزیرنفت در امور زنان و خانواده  و تنی چند از مدیران و مشاورین امور زنان و مدرس این دوره دکتر جواد خلعتبری در سالن شهید بهشتی برگزار گردید.


 در این همایش  خانم قیصری مشاور وزیرنفت در امور زنان و خانواده طی سخنانی به فعالیت های انجام شده توسط امور زنان و خانواده وزارت نفت در طی هفته ملی جمعیت پرداختند و سپس با برشمردن خصوصیات خانواده بالنده فرمودند: خانواده بالنده خانواده ای است که طبق معیار های اسلامی و خطوط تعیین شده در اسلام حرکت کند و برنامه همین است که انشاالله طبق همین موازین پیش برویم و مشاوره ها و دوره ها بر همین اساس باشند.


 
ایشان همچنین به آثار مخرب شبکه های اجتماعی اشاره کردند و به مشکلات خانواده ها در برخورد با فرزندانشان در این زمینه پرداختند و تاکید کردند که حتما باید آگاه سازی صورت گیرد.سپس  دکتر خلعتبری مدرس دوره در مورد خانواده سالم , چالش های موجود , فرزند پروری و دوره هایی که می توان طی آنها به این امور پرداخت سخنانی ایراد کردند. در پایان هم پرسش های از سوی شرکت کنندگان مطرح و توسط دکتر خلعتبری پاسخ داده شد.
 


کلمات کلیدی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران میباشد.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Best View in 1024x768