شنبه 27 شهریور 1400   05:54:52

 

پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی برگزار می‌کند؛
نشست تخصصی ساختار قدرت در خانواده


نشست تخصصی ساختار قدرت در خانواده با محوریت بررسی اهمیت و انواع ساختارهای قدرت در خانواده و تجزیه و تحلیل روندهای اجتماعی آن در روز دوشنبه ۱۴ تیرماه به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه؛ نشست تخصصی ساختار قدرت در خانواده در روز دوشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۴ الی ۱۶ به صورت مجازی از طریق نرم افزار Adobe Connect برگزار می‌شود، در این نشست دکتر سید بیوک محمدی (استاد پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی)، دکتر مرضیه ابراهیمی (استادیار دانشگاه شهید بهشتی) و دکتر فروزنده جعفرزاده‌پور (دانشیار پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی) به عنوان سخنران حضور دارند.

در این نشست تخصصی به سرفصل‌هایی از جمله اهمیت بررسی ساختار قدرت در خانواده، بررسی انواع ساختارهای قدرت در خانواده‌های ایرانی، تجزیه و تحلیل روندهای اجتماعی، رابطه فرهنگ جامعه و شخصیت افراد (نگاه به آینده)، نوع‌شناسی ساختار قدرت در خانواده ایرانی، تغییر و تحولات ساختار قدرت، تغییر ساختار قدرت در خانواده ایرانی، ساختار قدرت و تعارضات زناشویی، توازن ساختار قدرت و پایداری خانواده و... پرداخته می‌شود.

این نشست برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان جهت حضور در این برنامه می‌توانند در زمان برگزاری به نشانی http://ac.ihss.ir/ihss۱۴۵ مراجعه و به صورت مهمان وارد شوند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران میباشد.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Best View in 1024x768