سه‌شنبه 29 مرداد 1398   19:22:34

 

ابتکار:
امیدواریم به‎زودی زنان را در ورزشگاه‎ها ببینیممعاون رئیس جمهوری در امور بانوان و خانواده گفت: امیدواریم به‎زودی شاهد حضور بانوان در ورزشگاه‎ها باشیم و البته با تدابیر اندیشیده شده، این موضوع تحقق پیدا می‎کند.


 معصومه ابتکار روز دوشنبه در آغاز سفر یکروزه خود به خراسان شمالی در فرودگاه بجنورد به خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به مناسب سازی هایی که در ورزشگاه ها انجام شده، از جمله جداسازی ورودی ها، مسیرها و محل نشستن تماشاگران، به زودی شاهد حضور زنان در ورزشگاه ها خواهیم بود و این وعده وزیر ورزش و جوانان محقق خواهد شد.
وی افزود: در نشست هایی که با هواداران داشتیم نیز بر رعایت شروط تاکید شد و با این تفاصیل زنان را در ورزشگاه ها به زودی خواهیم دید.
ابتکار گفت: مرحله نخست طرح ملی گفت و گوی خانواده نیز در کشور و استان ها اجرایی شده و اجرای مرحله دوم آن نیز آغاز شده است که این مرحله و همچنین طرح ارتقای تابآوری امسال در کشور اجرا می شود.
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: با توجه به ارزیابی های انجام شده در خصوص تحصیل دانش آموزان، هم اکنون طرح بازماندگان از تحصیل و تحصیل در روستاها نیز پیگیری می شود.
ابتکار افزود: گزارشی در خصوص تحقق ۳۰ درصدی حضور مدیران زن در دولت و استانها نیز در دست تدوین است که آیا این ۳۰ درصد تاکنون اجرایی شده، که این امر در حال پیگیری است و نتیجه آن در هفته دولت نهایی و اعلام خواهد شد.
وی در خصوص مشوق هایی که برای زنان به منظور زادآوری در نظر گرفته شده، نیز اظهار داشت: هم اکنون مرخصی ۹ ماهه و پاس شیر برای زنان برقرار است اما باید این مشوق ها در بخش خصوصی نیز اجرایی شود که هم اکنون پیگیر این موضوع هستیم.
 معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری که امروز به استان خراسان شمالی سفر کرده در جمع مدیران و مسئولان سازمان های مردم نهاد مرتبط با حوزه زنان خراسان شمالی و نیز شورای برنامه ریزی این استان حضور خواهد یافت.
رونمایی از طرح بانوی آب، بازدید از بند نسوان زندان بجنورد و نیز طرح های اشتغال بانوان در شهرستان های شیروان و فاروج از دیگر برنامه هایی است که برای وی در نطر گرفته شده است.
فایل
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 12

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران میباشد.
استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Best View in 1024x768